1

Z MOCĄ MU PO DRODZE.

Nadjeżdża nowe MINI Countryman John Cooper Works – SUV o naprawdę mocnym charakterze

WYZWANIE MOCY

Trudny do poskromienia duch rajdowca i chęć do ciągłego przesuwania granic to cechy MINI Countryman John Cooper Works, które rzucają kierowcy prawdziwe wyzwanie: czy masz w sobie wystarczającą moc, by go ujarzmić? Czy dasz radę powstrzymać się przed jazdą choć przez chwilę?

.

POCZUJ MOC

Moc 306 koni mechanicznych to cecha, która przypomina o wyścigowych korzeniach nowego MINI John Cooper Works Countryman. Wysokie osiągi gwarantują niepowtarzalną ekscytację i przenoszą kierowcę w zupełnie nowy wymiar gokartowej frajdy z jazdy. Napęd na cztery koła ALL4 oferuje doskonałą trakcję oraz pozwala na wyjątkowo szybkie reagowanie za kierownicą – bez względu na porę roku i rodzaj nawierzchni. Z MINI Countryman John Cooper Works Countryman emocje rozkręcają się w kilka sekund! Przyspieszenie 5,1 sekundy do 100 kilometrów na godzinę sprawia, że auto jest wyjątkowo zrywne i dostarcza kierowcy wrażeń – niczym z prawdziwego toru wyścigowego.

SPRAWDŹ LIMITOWANĄ OFERTĘ LEASINGU COMFORT LEASE.

-

MINI COUNTRYMAN JOHN COOPER WOORKS ALL4

moc emocji!

Kompaktowy SUV z mocnym charakterem i bogatym wyposażeniem.

  • Moc 306 KM
  • Przyspieszenie 5,1 sek. do 100 km/h
  • Sportowa automatyczna skrzynia biegów, asystent parkowania i system MINI Connected
  • Światła LED, 19” felgi John Cooper Works Circuit Spoke 2-tone
  • Sportowe fotele przednie John Cooper Works

FORMULARZ KONTAKTOWY.

Oferta ważna tylko w przypadku korzystania z finansowania BMW Financial Services Polska Sp. z o.o. oraz posiadania numeru REGON. Przedstawiona propozycja jest niewiążąca i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Niniejsze parametry mają charakter wstępny. Ostateczne warunki zależą od oceny sytuacji finansowo-prawnej leasingobiorcy oraz zaproponowanych zabezpieczeń i zostaną uregulowane w umowie leasingu. Po szczegółową ofertę zapraszamy do najbliższego Dealera MINI, gdzie Doradca ds. Finansowania przedstawi kalkulację, dopasowaną do Twoich potrzeb. MINI Comfort Lease jest oferowany przez BMW Financial Services Polska Sp. z o.o.

Rata miesięczna netto dla MINI Countryman John Cooper Works ALL4 za 202 021,90 PLN brutto została obliczona przy następujących parametrach: oferta MINI Comfort Lease, opłata wstępna 0%, okres leasingu 48 miesięcy, średnioroczny deklarowany przebieg 10 000 km, gwarantowana wartość końcowa. Ostateczne warunki zależą od oceny sytuacji finansowo-prawnej Leasingobiorcy oraz zaproponowanej struktury zabezpieczeń i zostaną uregulowane w umowie leasingowej. Szczegóły u Dealerów MINI. Niniejsza symulacja nie stanowi oferty w rozumieniu Art. 66 Kodeksu cywilnego. MINI Comfort Lease oferowany jest przez BMW Financial Services Polska Sp. z o.o.