w pełni elektryczne MINI cooper SE

Nowe MINI Countryman

TERAZ W PEŁNI ELEKTRYCZNE MINI COOPER SE W WYJĄTKOWEJ OFERCIE TYLKO ZA 1490 ZŁ NETTO MIESIĘCZNIE Z 15% WPŁATY WŁASNEJ*.

W pełni elektryczne MINI Cooper SE po mistrzowsku łączy gokartową frajdę z jazdy, ikoniczny styl, najwyższą jakość i zerową emisję spalin. Charakterne, żywiołowe, naładowane pozytywną energią – czy możesz sobie wyobrazić lepszego kompana miejskich wypadów? Doświadcz frajdy z jazdy po mieście, ale wypróbuj też poza nim, żeby cieszyć się czasem wolnym, jak nigdy dotąd. Uwaga! Frajda uzależnia.

JEŚLI TY TEŻ CZUJESZ, ŻE JUŻ NAJWYŻSZY CZAS, ABY PRZESIĄŚĆ SIĘ DO ELEKTRYKA, TO JESTEŚ WE WŁAŚCIWYM MIEJSCU.

ELEKTRYCZNA FRAJDA.

W pełni elektryczne MINI łączy w sobie gokartowy charakter i wyróżniający się design z zerowym spalaniem. MINI jest zasilane przez umieszczony w podwoziu 96-ogniwowy akumulator o łącznej pojemności 32,6 kWh, co gwarantuje wyjątkowo niski środek ciężkości, dając lepszą stabilność i mnóstwo frajdy z każdego zakrętu. To jest MINI w każdym calu, dopracowane do perfekcji z myślą o przyszłości.

Przestronny bagażnik MINI Countryman

NAŁADOWANE MOCĄ.

Uśmiech sam maluje się na twarzy, gdy tylko wciskasz pedał gazu. Natychmiastowy moment obrotowy to gwarancja natychmiastowej mocy – od zera do setki już w 7,3 sekundy. Spróbujesz okiełznać w pełni elektryczne MINI?

Rozkładane siedzenia MINI Countryman

ZYSKAJ PRZEWAGĘ.

Możesz jechać buspasem, możesz parkować bez opłat w strefach płatnego parkowania i możesz uzyskać dopłatę do swojego własnego MINI Cooper SE w wysokości 18 750 zł w ramach rządowego programu Mój Elektryk. Warto podjąć tę decyzję już teraz.

FORMULARZ KONTAKTOWY.

TERAZ TWÓJ RUCH.

MASZ PYTANIA?

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o autach elektrycznych i sprawdzić odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, zobacz stronę, którą dla Ciebie przygotowaliśmy.

BEV

DOBRY WYBÓR.

Tak, zakup w pełni elektrycznego samochodu jest dobrą decyzją. Przekonasz się o tym, kiedy zauważysz, ile czasu i pieniędzy oszczędzasz. Nie możesz się już doczekać? Świetnie to rozumiemy. Skontaktuj się z nami przez poniższy formularz!

BEV

*Rata miesięczna netto w MINI Comfort Lease dla przedsiębiorców dla MINI Hatch 3dr Cooper za 164 900 zł brutto. Opłata wstępna 15%, okres leasingu 36 miesięcy, średnioroczny deklarowany przebieg 10 000 km, gwarantowana wartość końcowa. Podane ceny są rekomendowanymi cenami detalicznymi zawierającymi podatek VAT oraz podatek akcyzowy i nie są wiążące. MINI Polska nie prowadzi sprzedaży bezpośredniej. Niniejsza symulacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zawarcie umowy uzależnione jest od pozytywnego wyniku weryfikacji prawnofinansowej Klienta oraz zawarcia ubezpieczenia OC/AC. MINI Comfort Lease jest oferowany przez BMW Financial Services Polska Sp. z o.o. Prezentowane na zdjęciach modele mogą różnić się wersją silnika oraz mogą zawierać dodatkowo płatne wyposażenie. Indywidualne oferty dostępne u Dealerów MINI.