1

NOWE MINI HATCH I CABRIO

BO KOCHAMY ZAKRĘTY!

MINI Hatch to nasza ikona, od niej wszystko się zaczęło. To samochód, który pomógł nam odkryć naszą miłość do zakrętów i nadal inspiruje naszą pasję do prowadzenia gokartów. Od Rajdu Monte Carlo w 1964 roku do chwili obecnej. Ta historia jest kontynuowana w najnowszej gamie MINI Hatch i Cabrio. Samochody, które wywołują uśmiech, zanim nawet do nich wsiądziesz. Zaprojektowane, aby uczynić życie o wiele jaśniejszym. Stworzone, aby się wyróżniać. Przełam rutynę. I zrzuć te ograniczenia.

Dzięki zabawnemu wzornictwu i radosnemu prowadzeniu charakterystycznemu dla gokartów oraz niepowtarzalnej energii, samochody te dostarczają emocji każdemu kierowcy. Teraz nasza gama zawiera jeszcze więcej innowacji, więcej ulepszeń technologicznych oraz wyróżnia się  bardziej eleganckim, kultowym styl niż kiedykolwiek wcześniej.

Gdziekolwiek zabierze Cię 2021, nowy MINI Hatch pomoże Ci znaleźć drogę.

POZNAJ RODZINĘ MINI

Teasers

x

NOWE 3-drzwiowe MINI HATCH

BO KOCHAMY FRAJDĘ Z JAZDY!

Radosny, pełen charakteru 3-drzwiowy Hatch jest wyrazem miłości MINI do gokartowej frajdy z jazdy. Do eksploracji miejskiej. I odkrywania nowych miejsc. Teraz jazda jest jeszcze bardziej ekscytująca dzięki innowacyjnym nowościom technologicznym i udoskonaleniom konstrukcyjnym.

Teasers

f

NOWE 5-drzwiowe MINI HATCH

BO KOCHAMY FRAJDĘ RAZY 5!

Uwielbiasz się rozciągać? My też. Nowy 5-drzwiowy Hatch MINI oferuje dodatkową przestrzeń, która pomoże Ci dopasować się do wnętrza. Ciesz się tym samym legendarnym prowadzeniem gokartów, teraz z odświeżonym, eleganckim wyglądem oraz dodatkowymi drzwiami i przestrzenią z tyłu.

Teasers

c

NOWE MINI CABRIO

BO KOCHAMY WIATR WE WŁOSACH!

To MINI zostało stworzone z myślą o nieograniczonej, otwartej przestrzeni. Pokochasz każdą sekundę spędzoną za kierownicą nowego MINI Cabrio, niezależnie od tego, czy stoisz w korku, czy jeździsz po wybrzeżu.

Teasers

e

NOWE MINI ELECTRIC

BO KOCHAMY SUNĄĆ Z PRĄDEM!

Nowe stało się nowsze. Najnowsze MINI Electric łączy kultową stylistykę oryginalnego Hatcha i radosne prowadzenie gokarta, z dodatkowym współczynnikiem dobrego samopoczucia w postaci zerowej emisji spalin.