OBSŁUGA POSPRZEDAŻOWA.

Serwis i akcesoria MINI

SERWIS I AKCESORIA.

ZADBAJ Z NAMI O SWOJE MINI.

Zachęcamy również naszych klientów do skorzystania z pozostałych naszych usług. Jako dealer MINI możemy pochwalić się opcją, która nie jest wszędzie dostępna. Serwis MINI to kolejny punkt, na który warto zwrócić uwagę. Wybierając samochód – niezależnie od modelu, warto odpowiednio go serwisować i mieć wszystko pod kontrolą. Zarówno nowe samochody MINI, jak i te używane mogą korzystać bez przeszkód ze wspomnianej opcji - serwis MINI. Dzięki temu masz gwarancję, że o samochód dbać będzie wyspecjalizowany w tym kierunku zespół, który doskonale zna specyfikację tej marki oraz potrafi szybko i skutecznie usunąć każdy problem, który pojawia się w samochodach w miarę ich użytkowania.

SERWIS.

Wymiana oleju na oryginalny olej silnikowy MINI (China 0W-30), serwis MINI Wymiana oleju na oryginalny olej silnikowy MINI (China 0W-30), serwis MINI

OFERTY SERWISOWE.

Przegląd sezonowy, wymiana oleju lub naprawa? Dzięki naszej atrakcyjnej ofercie serwisowej Twoje MINI sprosta wszelkim wyzwaniom i zapewni niezakłóconą radość z jazdy.

Serwis MINI

PAKIET MINI SERVICE INCLUSIVE.

Dzięki pakietom serwisowym all-inclusive nie musisz martwić się o niespodziewane rachunki z serwisu. Gwarantujemy najlepszy serwis MINI przy jednorazowej opłacie.

Wymiana lub serwis akumulatora, serwis MINI

PRZEGLĄD I KONSERWACJA.

Nasi specjaliści serwisowi znają Twoje MINI na wylot. Wspierani zaawansowaną technologią warsztatową oraz gruntowną wiedzą rozpoznają najmniejsze odchylenia od normy i natychmiast wiedzą, co należy zrobić.

AKCESORIA JOHN COOPER WORKS.

MINI John Cooper Works F56W

JOHN COOPER WORKS.

Najpotężniejszy wariant w portfolio MINI: zaprezentuj światu nadmiar endorfin dzięki dopasowanym akcesoriom John Cooper Works do Twojego MINI.

Teasers

T-SHIRT DAMSKI Z NAPISEM MINI BIAŁY I AQUA – CZAPKA MINI SIGNET, KOLEKCJA MINI LIFESTYLE

LIFESTYLE.

Wyraź swój silny związek z marką poprzez naszą kolekcję MINI Lifestyle i wprowadź do swojego życia trochę kolorów.

MINI Cooper S (F55), MINI Connected, publikacje sprzedażowe

INFORMACJE I ROZRYWKA.

Dzięki inforozrywce MINI zawsze będziesz na bieżąco. Poznaj doskonałe i stylowe rozwiązania technologiczne w zakresie rozrywki, telekomunikacji i nawigacji.

TELEFON: E-Mail: ADres
48 22 613 90 03
INFO@BMW-AUTOFUS.PL
UL. OSTROBRAMSKA 73 04-175 WARSZAWA