Mini clubman.
Otwórz się na więcej.

MINI Clubman

MINI CLUBMAN.

dam Image

MINI PEŁNE MOŻLIWOŚCI

Auto o wielkim sercu i jeszcze większych możliwościach już od 1390 zł/mies. oraz 15% wpłaty własnej. Poznaj sześciodrzwiowe MINI Clubman z dodatkowym wyposażeniem w ofercie (automatyczna skrzynia biegów, nawigacja, kamera cofania, reflektory LED, Apple CarPlay, dostęp komfortowy, ogrzewanie foteli przednich, sportowa wielofunkcyjna kierownica). Najbardziej charakterne kombi na rynku z dodatkowym wyposażeniem w ofercie już od 1390 zł/mies. i 15% wpłaty własnej.

dam Image

OTWÓRZ SIĘ NA NOWE PERSPEKTYWY

MINI Clubman jest pełne niespodzianek. Klasyczny design, który od lat urzeka prawdziwych estetów został zachowany, ale i wzbogacony kilkoma budzącymi zachwyt detalami, jak reflektory we wzór brytyjskiej flagi. Sześć par drzwi oraz pojemny bagażnik otwierają wiele nowych możliwości, a nowoczesne rozwiązania technologiczne, takie jak systemy MINI Connected, ułatwiają doświadczenie podróży w każdym możliwym aspekcie.

dam Image

OTWARTE NA ORYGINALNOŚĆ

MINI Clubman zawsze cechowało się unikatowym designem. Jego najnowsza wersja nie zawodzi w tym względzie, wprowadzając takie przykuwające uwagę detale, jak ledowe tylne reflektory we wzór brytyjskiej flagi. MINI Clubman dostępne jest również w zaskakujących kolorach, między innymi w zwracającym uwagę odcieniu czerwieni Indian Summer Red.

formularz kontaktowy

* Rata miesięczna netto w MINI Comfort Lease dla przedsiębiorców dla MINI Clubman Cooper za 131 000 zł brutto. Opłata wstępna 15%, okres leasingu 24 miesiące, średnioroczny deklarowany przebieg 10 000 km, gwarantowana wartość końcowa. Podane ceny są rekomendowanymi cenami detalicznymi zawierającymi podatek VAT oraz podatek akcyzowy i nie są wiążące. BMW Vertriebs GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce nie prowadzi sprzedaży bezpośredniej. Niniejsza symulacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zawarcie umowy uzależnione jest od pozytywnego wyniku weryfikacji prawnofinansowej Klienta oraz zawarcia ubezpieczenia OC/AC. MINI Comfort Lease jest oferowany przez BMW Financial Services Polska Sp. z o.o. Prezentowane na zdjęciach modele mogą różnić się wersją silnika oraz mogą zawierać dodatkowo płatne wyposażenie. Indywidualne oferty dostępne u Dealerów MINI.